Гравюра панорама "Цуценя біля паркану" ГрВ2-12 економ варіант у пакеті 41х15 см

-20%
- В наявності
- Код: ГрВ2-12
69 ₴
55,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 385-14-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
За допомогою штихеля можна провести по контуру малюнка лінії, поступово створивши зображення. В процесі роботи розвивається кисть, вигострюються руху пальців. У наборі: основа з нанесеним контуром, штихель. Розмір готової роботи: 41 х 15 см.
Бренд: Dankotoys
Габарити в упаковці: 41 x 15 x 0,1 см
Габарити без упаковки: 41 x 15 x 0,1 см
Країна виробник: Україна
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Основа з нанесеним контуром, штихель
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вид творчості | Гравюра |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 15 см |
| Висота | 1 см |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
- Ціна: 55,20 ₴


