Алмазна мозаїка 40х30 "Лавандове поле" (DM-360)

- Готово до відправки
- Код: DM-360
670 ₴
+380 (68) 385-14-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазна вишивка набір 40х30 Лавандове поле DM-360, діамантова вишивка набір 40х40 лаванда Тм Алмазна мозаїка
Набір для алмазної вишивки "Лавандове поле" - це захоплююче заняття, яке дозволить вам створити своїми руками пейзажну картину, наповнену спокоєм і умиротворенням.
До набору Діамантова мозаїка картина із стразів 30х40 Лавандове поле входить:
- Полотно з клейовим шаром і схемою, на якій позначені символи, що відповідають кольорам стразів.
- Акрилові квадратні стрази різних кольорів, в кількості, необхідній для повної викладки картини.
- Пінцет для зручного захоплення стразів.
- Стилус для роботи зі стразами.
- Гель-клей для стилуса.
- Лоток для стразів.
- Інструкція з докладним описом процесу роботи.
Характеристики:
- Розмір: 40х30 см
- Тип викладки: повна
- Форма стразів: квадратні
- Кількість кольорів: 30
- Виробник: Алмазна Мозаїка (Україна)
Переваги:
- Захоплююче і розслаблююче заняття: Алмазная вишивка Квіти- це чудовий спосіб зняти стрес і по-справжньому розслабитися, занурившись у процес створення картини.
- Створення унікальної картини: Ви зможете створити своїми руками справжню картину, яка стане окрасою вашого інтер'єру або оригінальним подарунком.
- Розвиток творчих здібностей: Алмазная вишивка сприяє розвитку дрібної моторики, посидючості, акуратності та творчих здібностей.
- Простота виконання: Вам не потрібні спеціальні навички або знання, щоб почати роботу з алмазною вишивкою. Все необхідне для створення картини вже входить до набору.
Алмазна мозаїка стразами 30х40 "Лавандове поле" - це не просто набір для алмазної вишивки, це можливість створити витвір мистецтва, який подарує вам заряд спокою і натхнення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алмазна мозаїка |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Пейзаж / природа |
| Заповнення | Повне |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 40 см |
| Форма кристалів | Квадратні |
| На підрамнику | Ні |
| Кількість кольорів | 30 |
| Рівень складності | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 10 років |
| Розмір | 30х40 см |
- Ціна: 670 ₴



